SG73S2BTTD3R9J
MFR.Part #
SG73S2BTTD3R9J
JLCPCB Part #
C4172152
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS