SG73S2BTTD3R32F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3R32F
JLCPCB Part #
C4042606
Description
-55℃~+155℃ 3.32Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS