SG73S2BTTD3R0J
MFR.Part #
SG73S2BTTD3R0J
JLCPCB Part #
C4349309
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS