SG73S2BTTD3920F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3920F
JLCPCB Part #
C4112898
Description
-55℃~+155℃ 333mW 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS