SG73S2BTTD390G
MFR.Part #
SG73S2BTTD390G
JLCPCB Part #
C4291265
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS