SG73S2BTTD38R3D
MFR.Part #
SG73S2BTTD38R3D
JLCPCB Part #
C4201248
Description
-55℃~+155℃ 333mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS