SG73S2BTTD36R5F
MFR.Part #
SG73S2BTTD36R5F
JLCPCB Part #
C4187230
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS