SG73S2BTTD36R0D
MFR.Part #
SG73S2BTTD36R0D
JLCPCB Part #
C4178080
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS