SG73S2BTTD3321D
MFR.Part #
SG73S2BTTD3321D
JLCPCB Part #
C4327921
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS