SG73S2BTTD331J
MFR.Part #
SG73S2BTTD331J
JLCPCB Part #
C4067506
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS