SG73S2BTTD3243F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3243F
JLCPCB Part #
C4030668
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS