SG73S2BTTD30R0D
MFR.Part #
SG73S2BTTD30R0D
JLCPCB Part #
C3983712
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS