SG73S2BTTD2R7J
MFR.Part #
SG73S2BTTD2R7J
JLCPCB Part #
C4075943
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS