SG73S2BTTD2R40F
MFR.Part #
SG73S2BTTD2R40F
JLCPCB Part #
C4214165
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS