SG73S2BTTD271J
MFR.Part #
SG73S2BTTD271J
JLCPCB Part #
C4276949
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS