SG73S2BTTD24R0D
MFR.Part #
SG73S2BTTD24R0D
JLCPCB Part #
C4023804
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS