SG73S2BTTD242G
MFR.Part #
SG73S2BTTD242G
JLCPCB Part #
C4150162
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS