SG73S2BTTD224G
MFR.Part #
SG73S2BTTD224G
JLCPCB Part #
C4210849
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS