SG73S2BTTD2211D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2211D
JLCPCB Part #
C4028219
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS