SG73S2BTTD21R5F
MFR.Part #
SG73S2BTTD21R5F
JLCPCB Part #
C4334262
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS