SG73S2BTTD2153D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2153D
JLCPCB Part #
C4225186
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS