SG73S2BTTD1R8J
MFR.Part #
SG73S2BTTD1R8J
JLCPCB Part #
C4308540
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS