SG73S2BTTD1R74F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1R74F
JLCPCB Part #
C3933057
Description
-55℃~+155℃ 1.74Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS