SG73S2BTTD1R3J
MFR.Part #
SG73S2BTTD1R3J
JLCPCB Part #
C4168381
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS