SG73S2BTTD1963D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1963D
JLCPCB Part #
C3914860
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS