SG73S2BTTD1912D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1912D
JLCPCB Part #
C4329619
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS