SG73S2BTTD1871D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1871D
JLCPCB Part #
C4079520
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS