SG73S2BTTD181J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD181J
JLCPCB Part #
C4322279
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS