SG73S2BTTD1803D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1803D
JLCPCB Part #
C3940762
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS