SG73S2BTTD1802F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1802F
JLCPCB Part #
C4111134
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS