SG73S2BTTD1781F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1781F
JLCPCB Part #
C4327255
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS