SG73S2BTTD1742F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1742F
JLCPCB Part #
C4289330
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS