SG73S2BTTD16R9D
MFR.Part #
SG73S2BTTD16R9D
JLCPCB Part #
C4231506
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS