SG73S2BTTD16R0F
MFR.Part #
SG73S2BTTD16R0F
JLCPCB Part #
C4068671
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS