SG73S2BTTD164G
MFR.Part #
SG73S2BTTD164G
JLCPCB Part #
C4281543
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS