SG73S2BTTD153J
MFR.Part #
SG73S2BTTD153J
JLCPCB Part #
C4163473
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS