SG73S2BTTD133J
MFR.Part #
SG73S2BTTD133J
JLCPCB Part #
C3990194
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS