SG73S2BTTD122G
MFR.Part #
SG73S2BTTD122G
JLCPCB Part #
C4278152
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS