SG73S2BTTD115J
MFR.Part #
SG73S2BTTD115J
JLCPCB Part #
C3952943
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS