SG73S2BTTD1150D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1150D
JLCPCB Part #
C4312775
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS