SG73S2BTTD1101D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1101D
JLCPCB Part #
C4149273
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS