SG73S2BTTD101J
MFR.Part #
SG73S2BTTD101J
JLCPCB Part #
C4116050
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS