SG73S2BTTD1002F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1002F
JLCPCB Part #
C284142
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS