SG73S2BRTTD9530F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9530F
JLCPCB Part #
C6222198
Description
-55℃~+155℃ 333mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS