SG73S2BRTTD9310D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9310D
JLCPCB Part #
C5895274
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS