SG73S2BRTTD912J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD912J
JLCPCB Part #
C5916991
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS