SG73S2BRTTD912G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD912G
JLCPCB Part #
C7313073
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS