SG73S2BRTTD9103F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9103F
JLCPCB Part #
C6296387
Description
-55℃~+155℃ 333mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS