SG73S2BRTTD9102F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9102F
JLCPCB Part #
C7079621
Description
-55℃~+155℃ 333mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS