SG73S2BRTTD9101D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9101D
JLCPCB Part #
C5916983
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS